Publikováno 7. 4. 2021

V čase od 17 do 18 hodin proběhnou klasické třídní schůzky.

Tato část se netýká končících ročníků, tam již třídní schůzky proběhly.

V době od 18 do 19 hodin proběhnou individuální konzultace všech tříd.

Do TEAMS se přihlásíte pod přihlášením svých dětí, bohužel, lépe jsme to nevymysleli.

Tentokrát jsme třídní schůzky rozdělili do dvou částí.

1. Klasické třídní schůzky proběhnou od 17 do 18 hodin.
    V této části se potkají třídní učitelé s rodiči svojí třídy. Kromě končících ročníků.Třídní učitelé s Vámi proberou důležité záležitosti celé třídy. Dozvíte se, jak se žákům daří během on-line výuky, jakou mají docházku a jaké jsou jejich další studijní možnosti.
  2. V další části od 18 do 19 hodin proběhnou individuální konzultace.

V tuto dobu Vám budou k dispozici jednotliví vyučující na individuální konzultace, protože ne všechny problémy se dají řešit veřejně před celou třídou. Někdy je lepší promluvit si soukromě. K dispozici budou i učitelé odborného výcviku.

Jak se připojit?

Klasické třídní schůzky od 17 hodin najdete v TEAMS v aplikaci Kalendáři a jednoduše se připojíte.

Individuální konzultaci si předem nemusíte domlouvat, všichni učitelé budou nachystáni v TEAMS.

Máte několik možností, jak se s konkrétním učitelem spojit.

1. První možnost přes Hovory. Kliknete na ikonu Hovory a dole se objeví modrý rámeček Volání. Kliknete na něj a do šedého rámečku napíšete jméno učitele nebo učitele OV.  Objeví se sluchátko a vy si navzájem zavoláte. Pokud je obsazeno, zkuste to později, asi hovoří s jiným rodičem.
  • Volání přes Chat. Zadáte jméno vyučujícího a v pravé části řádku se opět objeví sluchátko. Zavoláte stejně jako z telefonu.

Pokud je obsazeno, zkuste o později, učitel asi mluví s jiným rodičem. Můžete učiteli v chatu zanechat vzkaz, on se s vámi později spojí sám.

Využijte možnosti kontaktovat učitele, můžete s nimi vyřešit problémy, zeptat se na prospěch a domluvit se na dalším postupu, jak zlepšit studijní výsledky. Kromě učitelů můžete kontaktovat i vedení školy. Budeme moc rádi, pokud se zúčastníte. Potřebujeme znát Váš názor na současný typ výuky, chceme vědět, zda Vám vyhovuje a také podněty, v čem bychom se mohli zlepšit. Rádi Vás vyslechneme a pomůžeme, pokud to bude v našich silách.