Suplování:   Úterý 7.2.2023 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

MS1B

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

KURZ

               

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Máčala Marcel

-

NL

-

-

..

..

..

               

Dostálová Marie

         

>>

....

               

Grundová Hana

-

-

FB

JP

..

..

..

               

Kantor Tomáš

..

SL

NL

..

..

..

-

               

Plachá Zdeňka

..

-

PP

..

..

SO

-

               

Pomykalová Lenka

   

-

-

-

-

-

-

-

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Michalík Pavel

3.hod

odpadá

F

MS1B

 

Sportovní kurz

Bušinová Jitka

3.hod

supl. (PM)

M

MS1A

(8)

 

Dostálová Marie

4.hod

navíc

ST

OK1

(16)

 

Fojtková Blanka

3.hod

supl. (GR)

CCJp

PT2

(23)

 
 

7.hod

odpadá

CJ

MS1B

 

Sportovní kurz

Hejl Miroslav

4.hod

přesun <<

TE

MS4B

(14)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

TE

MS4B

 

na 4.hod

Horecká Eva

6.hod

odpadá

AJ

MS1B (3AJ)

 

Sportovní kurz

Jalůvka Petr

4.hod

supl. (GR)

TE

PT2

(11)

 

Kratochvilová Jitka

5.hod

přesun <<

CJe

OK1

(20)

z 6.2. 6.hod

 

7.hod

přesun >>

CJe

KNS3+

 

na 9.2. 1.hod

Nápravník Lukáš

2.hod

supl. (MC)

ON

KNS3+

(10)

 
 

3.hod

supl. (KT)

ON

MS4A

(10)

 
 

4.hod

navíc

TV

KNS1

(Her)

 
 

5.hod

navíc

TV

KNS1

(Her)

 

Pospíšilová Hana

3.hod

supl. (PZ)

CJe

OK1

(21)

 

Slováčková Michaela

1.hod

přesun <<

M

MS4B

(6)

z 4.hod

 

2.hod

supl. (KT)

M

MS4B

(6)

 
 

4.hod

přesun >>

M

MS4B

 

na 1.hod

Vaněk Tomáš

1.hod

přesun <<

TE

KNS1

(9)

z 7.hod

 

6.hod

přesun <<

EK

OK3C+

(9)

z 9.2. 1.hod

 

7.hod

přesun >>

TE

KNS1

 

na 1.hod

Wernerová Melzerová Daniela

2.hod

odpadá

STD

MS1B

 

Sportovní kurz

Sovová Kateřina

6.hod

supl. (PZ)

M

OK3B

(6)

 
 

7.hod

navíc

M

KNS1

(6)

 

Změny v rozvrzích tříd:

KNS1

1.hod

TE

 

(9)

přesun <<

Vaněk Tomáš

z 7.hod

 

4.hod

TV

 

(Her)

navíc

Nápravník Lukáš

 
 

5.hod

TV

 

(Her)

navíc

Nápravník Lukáš

 
 

7.hod

M

 

(6)

navíc

Sovová Kateřina

 

OK1

3.hod

CJe

 

(21)

supluje

Pospíšilová Hana

(PZ)

 

4.hod

ST

 

(16)

navíc

Dostálová Marie

 
 

5.hod

CJe

 

(20)

přesun <<

Kratochvilová Jitka

z 6.2. (Po) 6.hod

MS1A

3.hod

M

 

(8)

supluje

Bušinová Jitka

(PM)

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(MC)

KNS3

2.hod

ON

 

(10)

supluje

Nápravník Lukáš

(MC)

 

6.hod

EK

 

(9)

přesun <<

Vaněk Tomáš

z 9.2. (Ct) 1.hod

 

7.hod

CJe

   

přesun >>

 

na 9.2. (Ct) 1.hod

OK3B

6.hod

M

 

(6)

supluje

Sovová Kateřina

(PZ)

OK3C

2.hod

ON

 

(10)

supluje

Nápravník Lukáš

(MC)

 

6.hod

EK

 

(9)

přesun <<

Vaněk Tomáš

z 9.2. (Ct) 1.hod

 

7.hod

CJe

   

přesun >>

 

na 9.2. (Ct) 1.hod

MS3A

6.hod

TV

1TV

 

odpadá

 

(GR)

 

7.hod

TV

1TV

 

odpadá

 

(GR)

MS4A

3.hod

ON

 

(10)

supluje

Nápravník Lukáš

(KT)

MS4B

1.hod

M

 

(6)

přesun <<

Slováčková Michaela

z 4.hod

 

2.hod

M

 

(6)

supluje

Slováčková Michaela

(KT)

 

4.hod

TE

 

(14)

přesun <<

Hejl Miroslav

z 7.hod

 

6.hod

ON

   

odpadá

 

(KT)

 

7.hod

TE

   

přesun >>

 

na 4.hod

PT1

6.hod

TV

2TV

 

odpadá

 

(MC)

 

7.hod

TV

2TV

 

odpadá

 

(MC)

PT2

3.hod

CCJp

 

(23)

supluje

Fojtková Blanka

(GR)

 

4.hod

TE

 

(11)

supluje

Jalůvka Petr

(GR)

Pedagogický dohled u třídy:

MS1B, 1.- 7. hod - Máčala Marcel, Grundová Hana

 

Zpracováno v systému Bakaláři