aula1
Publikováno 4. 9. 2021

Ve středu 1. září 2021 jsme se  sešli s našimi novými studenty a jejich rodiči opět v zrekonstruované aule ZŠ Lutín.

Všechny nejprve přivítala zástupkyně ředitele pro teoretickou výuku Mgr. Jitka Bušinová, poté představila za vedení školy pana ředitele Mg. Pavla Michalíka, zástupce ředitele pro odborný výcvik pana Vladimíra Smékala a hlavního učitele OV pana Slavo Kapustu.

Této akce se tradičně účastnil i starosta obce Lutín Ing. Jakub Chrást, který pronesl ke studentům pár vřelých slov na uvítanou.

Dále se žáci seznámili s třídními učiteli prvních ročníků, kterými jsou Ing. Miroslav Hejl pro učební obory OK1. a KNS1. a Mgr. Hana Pospíšilová pro maturitní třídu MS1. Žáci také poznali své učitele odborného výcviku Ing. Miloslava Černého, Miroslava Mašláně a Michala Radiměřského.

Po slavnostním zahájení následovalo školení BOZP a PO.

A teď studenty čeká adaptační kurz na Pohořanech.

aula1
aula2