absolvent
Publikováno 1. 7. 2021

V horkém letním počasí jsme se rozloučili se studenty končících ročníků. Slavnostní předávání proběhlo ve společenském domě Sigma v Lutíně. Přítomen byl i starosta obce Lutín, rodinní příslušníci a přítelkyně našich čerstvých absolventů.

Nejdříve přišly na řadu učební obory, absolventi oborů Obráběč kovů, Nástrojař, Strojní mechanik a Karosář převzali výuční listy z rukou třídních učitelů, pana ředitele a učitelů odborného výcviku.

Také jsme se rozloučilise studenty dvou tříd maturitního oboru Mechanik seřizovač a jedné třídy nástavbového studia provotní technika. Maturitní vysvědčení předali třídní učitelé společně s ředitelem školy Mgr. Pavlem Michalíkem.

Kromě vysvědčení byly několika úspěšným absolventům předány Autodesk Certificate of Completion, což je celosvětově platný certifikát za zpracování kvalitního projektu v softwaru Autodesk.

K předávání maturitních vysvědčení a výučních listů se připojily i některé firmy, ve kterých naši absolventi působili. Zástupci firem svým studentům předali pěkné dárky.

SIGMA GROUP a. s.

• Ing. Bosáková, personální ředitelka
  • Ing. Hynek, vedoucí výroby
  • p. Rosmaníková, vedoucí personálního odboru