poznej nás na vlastní oči

Chceš vědět, jak to u nás vypadá? Pojď se přesvědčit na Dny otevřených dveří.
Zjisti nejbližší termín

Termíny pro

dny otevřených dveří

7. 12. 2021

Již proběhlo!

15. 1. 2022

Již proběhlo!

1. 2. 2022

Napiš nám, že přijdeš

Dny otevřených dveří probíhají za aktuálně platných opatření:

Všichni účastníci musí mít po celou dobu prohlídky nasazenou ochranu dýchacích cest (respirátor),

prohlídky budou probíhat v ucelených skupinách (např. jedna rodina, ...).

Důvody,

proč se přijít podívat

Obory se skvělým uplatněním

Naučíš se všechno, co budeš potřebovat pro dobré uplatnění. Naši učitelé jsou zkušení odborníci a pod jejich vedením se perfektně připravíš na své budoucí zaměstnání.

Kvalitní praxe ve firmách

Čeká tě spousta praxe a odborných předmětů. Nemusíš se bát dlouhých hodin nudné teorie. Všechno, co se naučíš, si hned vyzkoušíš na vlastní kůži.

Žijeme technikou

Máme rádi obrábění, vrtání, soustružení, řezání, stroje a techniku obecně. Rádi vytváříme nové věci – máš to podobně? Pak uvažuješ o správné škole!

Projdi si naši školu

Provedeme tě celou školou, abys věděl/a, kde se budeš učit a trávit čas s kamarády. Prohlédni si naše moderní vybavení i učebny.

Moderní vybavení

Přijď se podívat na naše moderní vybavení - máme nejlépe vybavené strojírenské dílny v okolí. Všude jsou projektory, máme 10 3D tiskáren a spoustu dalšího.

Přátelské prostředí

Poznej naše mistry z praxe i spolužáky. Na škole se všichni známe – nečekej anonymní prostředí.

Napiš nám

že s tebou
můžeme počítat

Můžeš přijít jen tak

Když nám ale dáš vědět předem, budeme s tebou počítat a akce půjde hladce jako po másle.

Jestli nezvládneš ani jeden termín

Jako naschvál opravdu nemůžeš ani na jeden náš termín přijít? Nevadí. Zavolej nám, nebo napiš a my se s tebou spojíme a dohodneme se, jak tě k nám dostat.

Mgr. Bušinová Jitka
zástupkyně ředitele pro teoretické vyučování
jitka.businova@sigmundovaskola.cz

Podívej se

Kde nás najdeš

Adresa školy

Sigmundova střední škola
strojírenská, Lutín
Jana Sigmunda 242
783 49 Lutín

Potřebuješ se na něco zeptat?

Zkrať si čekání

Zjisti, jak to u nás vypadá

Důvody, proč jít k nám