Zde nám můžete napsat dotaz a my Vám ho zodpovíme do Vaší e-mailové schránky. Pokud by mohl být dotaz s odpovědí užitečný i pro ostatní, zvěřejníme ho zde. Před odesláním dotazu se tedy prosím podívejte, zda už tu není zodpovězen. Vaše jméno a e-mailová adresa nebude zveřejněna – slouží pouze k přímé komunikaci. Pro řešení dotazů a připomínek, které se týkají konkrétních osob použijte e-mail nebo telefon. Na vulgární a další nevhodné dotazy nebudeme reagovat!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 1. Dobrý den rád bych se zeptal jaké budete mít přímačky, tedy jestli nějaké budete mít?

  1. Prozatím předpokládáme vlastní testy, během příštího týdne bychom měli vyhlásit 1. kolo přijímacího řízení včetně kritérií – zde

 2. Dobrý den,
  rád bych se zeptal jakou lhůtu na zapsání známek do bakalářů má učitel. Ve školním řádu jsem tuhle informaci nenalezl. Děkuji.

  1. Dobrý den,
   přesná lhůta není stanovena. Záleží na typu práce nebo činnosti, která je hodnocena. Oprava malé písemky nebo testu je výrazně kratší než např. velké slohové práce. Nicméně je vyučujícím doporučeno, že zápis známky by měl být proveden nejpozději do 14 dnů. S konkrétními dotazy a připomínkami kontaktujte přímo zástupce ředitele.