Zde nám můžete napsat dotaz a my Vám ho zodpovíme do Vaší e-mailové schránky. Pokud by mohl být dotaz s odpovědí užitečný i pro ostatní, zvěřejníme ho zde. Před odesláním dotazu se tedy prosím podívejte, zda už tu není zodpovězen. Vaše jméno a e-mailová adresa nebude zveřejněna – slouží pouze k přímé komunikaci. Pro řešení dotazů a připomínek, které se týkají konkrétních osob použijte e-mail nebo telefon. Na vulgární a další nevhodné dotazy nebudeme reagovat!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 1. Dobrý den, chci se zeptat, vystudovala jsem u Vás MS a potřebovala bych uděatl duplicitně maturitní vysvědčení, je možné to poslat i do datovky nebo je potřeba osobně, pěkný den Sedláčková

 2. Dobrý den je možné koupit teďka o prázdninách rekvalifikační známku na isic? Skrze covid jsem si ho nemohl prodloužit a dočetl jsem se že to jde pomocí nějaké rekvalifikační známky která by se měla dát koupít přímo ve škole tak se chci zeptat zda to jde předem děkuji za odpověď

  1. Známky na prodloužení ISIC je možné objednat hned na začátku školního roku, požadavek předat třídnímu učiteli.

 3. Dobry den, když jsem byl přijat k vam na školu a donesl jsem už zápisový lístek bylo by može mi vystavit potvrzení o studiu.
  Děkuji za odpověď.
  Vavrečka

  1. Potvrzení o studiu můžeme vystavit s datem nástupu do studia, to je od 1. 9. 2021. Na prázdniny může toto potvrzení vystavit pouze původní škola – ZŠ.

   Michalík

 4. Dobrý den , chci se zeptat jestli můžu přihlášku na nástavbu zaslat jinak než osobě ,popřípadě jak?
  děkuji

  1. Dobrý den,
   přihlášky ke studiu je třeba doručit na sekretariát školy do 1. března 2021 včetně, způsob doručení je na vás, můžete osobně, poštou nebo s pomocí jiné osoby (např. dítě souseda podává rovněž přihlášku k nám a doveze obě současně). Výhoda osobního podání je v kontrole úplnosti přihlášky a v eventuálním doplnění na místě.

 5. Dobrý den rád bych se zeptal jaké budete mít přímačky, tedy jestli nějaké budete mít?

  1. Prozatím předpokládáme vlastní testy, během příštího týdne bychom měli vyhlásit 1. kolo přijímacího řízení včetně kritérií – zde

 6. Dobrý den,
  rád bych se zeptal jakou lhůtu na zapsání známek do bakalářů má učitel. Ve školním řádu jsem tuhle informaci nenalezl. Děkuji.

  1. Dobrý den,
   přesná lhůta není stanovena. Záleží na typu práce nebo činnosti, která je hodnocena. Oprava malé písemky nebo testu je výrazně kratší než např. velké slohové práce. Nicméně je vyučujícím doporučeno, že zápis známky by měl být proveden nejpozději do 14 dnů. S konkrétními dotazy a připomínkami kontaktujte přímo zástupce ředitele.