EO 2
Publikováno 16. 12. 2020

Soutěžíme navzdory covidu! V prvním prosincovém týdnu se naši maturanti opět úspěšně zúčastnili již 5. ročníku Ekonomické olympiády. Školní kolo proběhlo formou on-line testování v naší počítačové učebně.

Ekonomická olympiáda (EO) je mezinárodní soutěž ve znalostech z ekonomie a financí, která je určena studentům středních škol. Vychází z rámcových vzdělávacích programů MŠMT a svým pojetím přispívá k dalšímu rozvíjení klíčových schopností a znalostí studentů v tomto oboru. Ekonomická olympiáda je největší soutěží v ekonomii a financích v ČR, na Slovensku a nově i Maďarsku.

Dnes přišly výsledky, do krajského kola postupuje 5 šikovných hochů! Z MS 4. A je to Petr Vyžrálek, Jan Hradil, Ondřej Švestka, z PT1 Miloslav Janeček a z MS 4. B Jan Halíř.

Velká gratulace, protože před nimi byly pouze ekonomické školy a pár gymnazistů.

eo
EKONOMICKÁ OLYMPIÁDA