Výsledky maturitní zkoušky
Dne 15. 5. 2012 uvolnil CERMAT výsledky didaktických testů, které mají k dispozici třídní učitelé. Celkově neuspěli v DT pouze tři maturanti z matematiky, kteří již byli informováni. Jde o jednoho letošního žáka a dva žáky, kteří opakují zkoušku z minulého roku. V DT z ČJ, AJ a NJ uspěli všichni maturanti. Podrobné výsledky mají žáci k dispozici u svých třídních učitelů.

Výsledky písemných prací budou zveřejněny CERMATEM až v celkovém hodnocení po ukončení ústních zkoušek za celou školu. Na jejich zpracování má CERMAT 3 dny po odeslání všech údajů školou, to znamená nejpozději den po ukončení ústních zkoušek a škola má další 3 dny na vytištění a podepsání vysvědčení. Výsledky maturit tedy obdrží maturanti asi do 6 pracovních dnů od ukončení ústních zkoušek za celou školu.