Přihlašování k maturitě PODZIM 2018
Žáci, kteří se chtějí přihlásit k maturitě v podzimním termínu 2018, předají informaci o maturitních předmětech třídnímu učiteli nebo na e-mail reditel@sigmundovaskola.cz, obratem dostanou vygenerovanou přihlášku v pdf formátu, tu si vytisknou, podepíší a nejpozději do 25. 6. 2018 12:00 h doručí na ředitelství školy. Pozdější přihlášky nebudou akceptovány!!!

Přehled důležitých termínů:

11. 6. 2018 – Termín zpřístupnění přihlašovací aplikace pro projekt MZ2018P v IS CERTIS.

25. 6. 2018 – Nejzazší datum, do kterého Vám žáci mají předat přihlášku k podzimnímu zkušebnímu období maturitní zkoušky 2018.

29. 6. 2018 do 12:00 hodin – Datum, do kdy musí školy nejpozději ukončit přihlašování v rámci projektu MZ2018P.

3. – 5. 9. 2018 – Termíny konání písemných zkoušek SČ MZ.