Výstavka Klubu železničních modelářů, Lutín.
Ve dnech 15. a 16. 11. 2014 proběhla v prostorách Domova mládeže Sigmundovy střední školy strojírenské v Lutíně jako každoročně výstavka Klubu železničních modelářů. Žáci školy, kteří pracují v kroužku, zde vystavovali a zároveň se pochlubili výsledky své práce, kterou odvádějí ve svém volném čase. Od 11 do 17 hodin si mohli návštěvníci prohlédnout modulovou železnici, slepované papírové modely, nebo situované historické bojiště vytvořené plastovými ručně malovanými vojáčky. Modeláře potěšila především ta skutečnost, že se rok od roku zvyšuje počet návštěvníků, který byl letos téměř dvojnásobný oproti minulým letům. Zájemci z řad menších dětí si mohli pohrát s mašinkami, starší a dospělí se mohli dovědět něco o historii a technice železničního modelářství a lepení různých papírových modelů. V prosinci pořádá klub pro nejmenší Mikulášské jízdy vláčků. Těšíme se na všechny, kteří mají zájem a přijdou se na nás podívat.(Slavo Kapusta)