Scholaris 2014, Olomouc

Dne 26. 11. 2014, byl zahájen 19. ročník prezentační výstavy oborů vzdělávání středních škol Olomouckého kraje Scholaris 2014, na Střední škole polytechnické v Olomouci. Slavnostním přestřižením pásky, zahájil výstavu hejtman Olomouckého kraje. Vše proběhlo za účasti vystavovatelů, pozvaných hostů a představitelů veřejného života Olomouckého kraje. Letošní prezentace se zúčastnilo 87 zástupců škol. I přes narůstající počet zúčastněných škol a učilišť byl o studium na naší škole velký zájem a to jak ze strany rodičů, tak i samotných žáků devátých tříd. Poslední dobou dávají rodiče přednost jistotě získání pozdějšího zaměstnání pro své děti, před studiem mnohdy atraktivních oborů, jejichž absolventi jen stěží shánějí zaměstnání a převážně končí na úřadech práce.