Den otevřených dveří, firmy FLOWSERVE, pro naše žáky

Žáci maturitního oboru, Mechanik seřizovač 2. ročník, se zúčastnili „Dne otevřených dveří“, který pořádala naše partnerská firma FLOWSERVE z Olomouce. Po uvítání, byla žákům představena firma, od svého založení až do dnešních dní. Firma se hlavně specializuje na Mechanické ucpávky. Poté žáci navštívili výrobní halu, kde se v jednotlivých skupinkách seznamovali s konkrétními stroji, výrobky, kontrolní činností a dalšími věcmi, které souvisí přímo s výrobou. Firma také nabízela našim žákům praxi v jejich firmě a následné zaměstnání. Žáci obdrželi od firmy drobné upomínkové předměty a na závěr akce bylo společné foto před halou firmy FLOWSERVE. Akce byla vzorně připravena a všem se líbila.