Spolupráce s firmou HONEYWELL Aerospace Hlubočky

V pátek 4. 4. 2014, pořádala firma Honeywell Aerospace Hlubočky - Den otevřených dveří, který tentokráte probíhal v „Muzeu letectví“ na okraji Olomouce. Den byl hlavně zaměřen pro žáky základních škol a studenty středních škol. Naše škola, která s firmou spolupracuje již mnoho roků, se zúčastnila tohoto dne se skupinou maturitního oboru, Mechanik seřizovač, I. ročník. Žáci si prohlédli jednotlivé exponáty od známého práškovacího letadla „Čmelák“ přes různé druhy vrtulníků, stíhaček, bombardérů, dopravních letadel až po letištní techniku, jako vyprošťovací tank nebo protiletecký kanón na podvozku Pragy V-3-S. Souběžně byl připraven zábavně výukový program jako např: Prohlídka obohacená o speciální efekty /noční vidění, nasávání vzduchu při spuštěných motorech, práce měřících zařízení a přístrojů, pásmo filmů s leteckou tématikou, přednáška o letadlech a létání atd. Akce se našim žákům velice líbila.