Burza práce - Prostějov a Olomouc 2018

V měsíci říjnu proběhly v Prostějově a Olomouci Burzy práce a vzdělání. Byly zde zastoupeny významné firmy celého regionu a několik středních škol a učilišť. Obou těchto burz se zúčastnila i naše škola. Tyto akce byly určeny pro zájemce o zaměstnání, studenty středních a základních škol, výchovným poradcům a rodičům žáků 8. a 9. tříd základních škol. Uchazeči o zaměstnání měli možnost se seznámit s výrobní náplní a podmínkami v jednotlivých firmách a ti, co se teprve rozhodují o budoucím povolání, se studijními a učebními obory vystavujících škol. Naše škola zde nemohla chybět, neboť je stálým dodavatelem absolventů do mnoha firem, které se bez nich neobejdou a to nejen z oblasti strojírenství.