Burza práce a vzdělání 2017, Prostějov

Ve středu 20. září se konala v prostějovském Společenském domě BURZA PRÁCE A VZDĚLÁNÍ 2017. Cílem druhého ročníku této akce bylo představit významné zaměstnavatele a jejich nabídku volných pracovních míst. Zúčastnilo se jí i několik středních škol včetně Sigmundovy střední školy strojírenské Lutín, která je pravidelným „dodavatelem“ žáků i absolventů do mnoha firem se strojírenským zaměřením, působících v Olomouckém kraji. Že tato burza každoročně plní svůj účel svědčí velký a zvyšující se počet návštěvníků převážně z řad žáků vycházejících ze základních škol, ale i zájemců o rekvalifikaci. Naše škola nabízí vyučení v oborech, kterých je na trhu práce trvalý nedostatek.