STRETECH 2017

Dne 7. června 2017 se na Fakultě strojní ČVUT v Praze Dejvicích konal již 11. ročník akce pod názvem Setkání a prezentace prací středoškolských studentů na ČVUT ,,STROJNÍ TECHNIKA 2017˝. Letošního ročníku se zúčastnilo kolem 140 středních škol z celé republiky. Naše škola se zde představila s exponátem motocyklu. Zájemci z řad široké veřejnosti, kteří se zastavili před stánkem, měli možnost si nejen tento zajímavý stroj prohlédnout, ale dozvědět se více o jeho vzniku a historii a při té příležitosti se blíže seznámit s činností naší školy. Tato akce přispěla ke zviditelnění a propagaci práce našich žáků pod vedením pedagogických pracovníků za hranicemi našeho regionu.
Slavo Kapusta