Burzy práce a vzdělávání – (Olomouc a Prostějov) 2016

Ve dnech 20. a 22. 9. 2016 proběhly v Olomouci a Prostějově Burzy práce a vzdělávání. Tyto akce byly primárně zaměřeny pro ty, kteří hledají uplatnění na trhu práce či zvažují změnu pracovní pozice, žákům základních škol stojících před volbou budoucího povolání a budoucím absolventům škol, kteří v blízké době budou hledat uplatnění na trhu práce. Bylo zde možno získat informace přímo od zaměstnavatelů a zástupců škol, kteří zde měli své stánky. Sigmundova škola, která se obou akcí zúčastnila, nabídla zájemcům z řad dospělých a hlavně žákům ZŠ studium v oborech o které je na trhu práce velký zájem. Počet návštěvníků svědčil o důležitosti těchto akcí, kterých se naše škola chce i nadále zúčastňovat.