Celostátní kolo matematické olympiády
Na základě výsledků školního kola bylo do celostátního kola matematické soutěže vybráno 14 nejlepších žáků. Reprezentovali nás: Vláčil Petr (MS 1. A), Urbánek Ondřej (MS 1. B), Vrbka Daniel a Huf Tomáš (MS 2.), Krejčiřík Martin a Procházka Ondřej (MS 3. A), Balaš Michal (KNS 1.), Coufal Lukáš a Ovečka Michal (OK 1.), Burget Jaromír a Švábeník Roman (KOS 2.), Šádek Daniel (OK 3.), Kenický Jakub a Herzog Tomáš (KNS 3.). Z účasti se omluvil pouze Michal Balaš ze třídy KNS 1.
Celostátní kolo se konalo 23. 3. 2012 na SOŠ obchodu a služeb, Štursova 14, Olomouc. Jako pedagogický dozor byla určena PaeDr. Jaroslava Zapletalová.
S velkým napětím očekáváme a doufáme, že se mezi zúčastněnými objeví i úspěšní řešitelé tak, jako tomu bylo předcházející roky.