Výlet třídy OK 1. A
Výlet začal na nádraží v 7:35. Po ránu panovala velmi dobrá nálada a všichni byli natěšení na výlet. Cestovali jsme vlakem a po tuto dobu jsme se seznamovali z žáky cizích škol. Z vlaku jsme vystoupili ve Frenštátě pod Radhoštěm a odtud jsme šli pěšky k lanovce. Lanovkou jsme vyjeli na Pustevny, kde nás čekal krásný výhled do našeho kraje. Měli jsme si rozchod a dali jsme si sraz u sochy Radegasta, kde jsme si chvíli odpočinuli. Následně jsme pokračovali ke kapličce na Radhošti. Po odpočinku jsme vyrazili směrem domů, po cestě, která vedla strmě dolů. Každý si určil svoje tempo. Velká část dorazila na vlak včas, ale někteří byli moc pomalí, tak jsme na ně museli počkat. Bylo to hrozně únavné, ale nakonec jsme se všichni sešli a mohli odjet dalším vlakem. Byl to krásný celodenní výlet a po 20 hodině jsme byli všichni v Olomouci, kde byl rozchod. (Sepsali zástupci třídy)