Zahraniční spolupráce V.

Výsledkové listiny přijímacího řízení 2012 - 2. kolo
Zveřejněním seznamu přijatých uchazečů zde na webu nebo na úřední desce školy je podle současného znění školského zákona 561/04 Sb. v platném znění splněna oznamovací povinnost školy v rámci přijímacího řízení. K potvrzení přijetí ke studiu je třeba do 10 pracovních dnů od zveřejnění seznamu odevzdat na sekretariátu školy (nebo předat k přepravě poště) zápisový lístek.

Podle školského zákona 561/2004 Sb. v platném znění § 60 odstavec (19) platí: Odvolání uchazeče proti rozhodnutí ředitele školy o výsledku přijímacího řízení lze podat ve lhůtě 3 pracovních dnů od doručení rozhodnutí. Termínem doručení se v případě přijetí myslí zveřejnění na úřední desce školy a webu školy, u rozhodnutí o nepřijetí je to převzetí rozhodnutí nebo jeho doručení poštou nebo po uplynutí 5 pracovních dnů od uložení na poště v případě nezastižení adresáta.

Pokud uchazeč neodevzdá v uvedeném termínu zápisový lístek, tak se vzdává práva stát se žákem školy! Tato povinnost se netýká nástavbového studia.

V seznamech jsou uchazeči uvedeni pod registračními čísly, které uchazeči dostali v_informačním dopise (učební obory) nebo u dotazníkového šetření (studijní obory).

Konečný seznam přijatých uchazečů na učební obory 2. kolo

Konečný seznam přijatých uchazečů na studijní obor Mechanik seřizovač 2. kolo

Konečný seznam přijatých uchazečů na nástavbový
obor Provozní technika 2. kolo