Zahraniční spolupráce III.

31. společenský ples Sigmundovy SŠs, Lutín
Dne 18. února 2011 proběhl v obou sálech Společenského domu Sigma Group a.s. Lutín 31. společenský ples. Jeho organizaci zajistilo Sdružení rodičů a přátel Sigmundovy SŠs, Lutín ve spolupráci s vedením Sigmundovy SŠ strojírenské, Lutín. Celým plesem slovem provázeli Mgr. Jiří Zdražil s chotí.

Program byl velmi pečlivě zorganizován. Nejdříve došlo k předtančení taneční skupiny Progress z Olomouce a po něm ke stužkování maturantů letošních tříd MS 4. A s třídní učitelkou PaedDr. Jaroslavou Zapletalovou v počtu 18 studentů, MS 4. B s třídní učitelkou Mgr. Blankou Janečkovou v počtu 20 studentů a PT 2.A s třídním učitelem Ing. Ladislavem Lžičařem v počtu 19 žáků. Po aktu stužkování vždy popřál studentům ředitel školy Mgr. Pavel Michalík a došlo na sólový tanec maturantů. Hudební doprovod zajišťovala skupina „Funny Melody“. Tradičně k plesu patřila bohatá tombola i kvalitní občerstvení. Byl to ples veselý, na vysoké společenské úrovni a všem zúčastněným rodičům, přátelům, příbuzným i pedagogickému sboru se líbil.

PhDr. Jaroslava Zapletalová