Zahraniční spolupráce III.

1. kolo přijímacího řízení 2014/2015 ukončeno
Konečné vyhodnocení přijímacího řízení pro školní rok 2014/2015 u učebních oborů 1. kolo je zde.

K potvrzení úmyslu vzdělávat se na naší škole je nutné do 10 pracovních dnů od zveřejnění seznamu odevzdat na sekretariátu školy (nebo předat k přepravě poště) zápisový lístek, tj. do 7. 5. 2014.

Pokud uchazeč neodevzdá zápisový lístek v uvedeném termínu, vzdává se práva stát se žákem školy.

Registrační číslo obdrželi uchazeči v informačním dopise začátkem dubna.

Konečné vyhodnocení přijímacího řízení studijního oboru 23-45-L/01 Mechanik seřizovač CNC 1. kolo je zde.

K potvrzení úmyslu vzdělávat se na naší škole je nutné do 10 pracovních dnů od zveřejnění seznamu odevzdat na sekretariátu školy (nebo předat k přepravě poště) zápisový lístek, tj. do 10. 5. 2014.