Zahraniční spolupráce III.

Naši žáci se účastní soutěže JUNIOR INTERNET II.
Druhým přihlášeným soutěžním kolektivem je skupina studentů 4. ročníku oboru Mechanik seřizovač, kterou tvoří Petr Oščádal a Jan Řezníček společně s učitelkou odborných předmětů Ing. Lenkou Pomykalovou, soutěží také v kategorii INTERNET VĚCÍ s modelem přívěsu za traktor.

Model přívěsu za traktor je vytvořen v programu Inventeor Profesional 14. 3D model je v měřítku 1:1 (skutečná velikost). Petr má doma na práci na zahradě podobnou vlečku, která v době zahájení práce byla rozebraná. Při skládání vlečky a jejím kreslení jsme si vypomáhali hledáním obrázků podobných vleček na internetu. Výsledkem je sestava a opět funkční vlečka doma. Bylo by velmi hezké, pokud by nakreslená vlečka mohla být vytisknuta na 3D tiskárně, ale samozřejmě, že v mnohem menším měřítku.