Zahraniční spolupráce III.

Přijímací řízení maturitní obory 1. kolo
Vážení uchazeči,

začátkem dubna obdržíte dopis s pozvánkou k přijímacím zkouškám a dalšími informacemi.

Pro uchazeče o studijní obory se konají z rozhodnutí zřizovatele Olomouckého kraje přijímací zkoušky. Naše škola je koná ve dnech od 22. - 24. 4. 2013 vždy od 9:00 h formou dotazníkového šetření. V případě nemoci a jiných problémů kontaktujte sekretariát na telefonu 585 757 711 a stanovíme náhradní termín.

Výsledky přijímacího řízení budou vyhodnoceny každý den odpoledne a zveřejněny zde na webu a na úřední desce školy.

Zápisový lístek

obdrží žáci končící základní školu od ředitele ZŠ nejpozději 15. března, ostatní uchazeči musí požádat na příslušném krajském úřadě.

Zápisový lístek slouží k potvrzení úmyslu nastoupit na danou školu a je nutné ho v této škole odevzdat nejpozději do 10. května 2013.

Zápisový lístek je třeba vyplnit, zde je vzor.

Pokud máte s vyplněním ZL problém, tak Vám rádi pomůžeme. Kontaktujte sekretariát 585 757 711 nebo nás navštivte osobně.