Zahraniční spolupráce III.

Výlet pro nejlepší žáky školy
Dne 20. 10. 2010 se žáci naší školy zúčastnili exkurze do Technického muzea Tatra v_Kopřivnici. Na tento zájezd byli vybráni nejlepší studenti ze tříd jak studijních tak učebních oborů. Výběr byl dán studijními výsledky žáků v uplynulém školním roce.

Účastníky exkurze zaujala zejména expozice prvního osobního automobilu ve střední Evropě s názvem Präsident a také vozidlo Tatra 87 cestovatelů Hanzelky a Zikmunda. Za zmínku stojí i Tatra 815 se kterou Karel Loprais vyhrál mnohokrát Rallye Paříž-Dakar. Na zpáteční cestě byli ještě prozkoumány Zbrašovské aragonitové jeskyně ležící v lázních Teplice nad Bečvou.

Návštěva muzea i jeskyní se vydařila a přispěla tak ke zvýšení motivace studentů dosáhnout také co nejlepšího prospěchu v nadcházejícím školním roce.

Mgr. Tomáš Vaněk, Ing. Lenka Pomykalová