Zahraniční spolupráce III.

Přihlašování k maturitní zkoušce JARO 2013
Vážení maturanti,
minulý týden prošla konečným krokem schválení (podpisem prezidenta) novela ŠKOLSKÉHO ZÁKONA a byla tak upravena organizace maturitní zkoušky pro termín JARO 2013.

Informace k přihlašování (vzor přihlášky, termíny, ...) zveřejníme v nejbližší době, hned jak je uvolní CERMAT. Podle připravované novely vyhlášky 177/2009 Sb. (tzv. maturitní vyhláška) se termín odevzdání přihlášky k MZ posouvá z 15. listopadu na_1. prosinec.

Dne 14. 11. 2012 zpřístupní CERMAT přihlašovací aplikaci, předpokládáme, že nejpozději v pondělí 19. 11. 2012 budou k dispozici u třídních učitelů předvyplněné přihlášky k maturitě a současně budou zde na webu podrobné informace i vzory tiskopisů.